Światowy Tydzień Przedsiębiorczości coraz bliżej!

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Łódzkie Forum Młodych PKPP Lewiatan przygotowuje autorski projekt: konkurs Startup Boat, którego finał odbędzie się w czwartek, 15. listopada 2012r.

Jest to pierwsza edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnego startupu
i pomoc autorom w realizacji i rozwoju ich pomysłu. Zakwalifikowane osoby będą przedstawiały swoje pomysły na biznes lub już funkcjonujące projekty przed kilkuosobową komisją, w której zasiądą przedstawiciele środowisk akademickich i biznesowych. Na podstawie wystąpień Jury wybierze zwycięzcę.

W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba mieszkająca w Polsce, a swoje pomysły prezentować można zarówno indywidualnie, jak i w zespołach, liczących maksymalnie trzy osoby.

Na autorów zwycięskiego projektu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, oraz usługi nieocenione w prowadzeniu firmy (np. aplikacje z rocznym dostępem pozwalające na zaawansowane zarządzanie projektami, wsparcie marketingowe, obsługa księgowa, czy doradztwo finansowe).

W piątek (16. listopada 2012r.) odbędzie się konferencja nawiązująca do tematyki wydarzenia, w której wezmą udział osoby związane ze środowiskiem startupów.

Oprócz tego od poniedziałku do środy, dla młodych (przyszłych i obecnych) przedsiębiorców, odbywać się będą szkolenia przygotowujące do prowadzenia własnej działalności (rekrutacja, marketing, pisanie biznes planu itp.). Więcej informacji o harmonogramie szkoleń wkrótce.

Zgłoszenia, oraz więcej informacji do odnalezienia na stronie www.startupboat.pl i www.fmlewiatan.pl/lodzkie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>