Logo startup.uni.lodz.pl

Skrót Uniwersytetu Łódzkiego to UL i właśnie ten “ul” natchnął nas do stworzenia logo w formie pszczoły. To miłe zwierzątko dostarczające słodkiej i zdrowej substancji w postaci miodu jest również bardzo pracowite i waleczne.

Logo startup.uni.lodz.pl

Tworzenie StartUp’u to zajęcie pracochłonne, wymagające pracy w zespole. Studenci uczący się na studiach podyplomowych poznają czym jest realizacja własnego pomysłu. To zajęcie niewątpliwie trudne ale dające wiele satysfakcji i poczucia rozwoju osobistego. Jak podkreślają twórcy projektów, które odniosły sukces najważniejsza jest wytrwałość i dążenie do założonych celów dlatego też stworzyliśmy symbol, który łączy w sobie cechy osoby pragnącej zrealizować swoje marzenie i zbudować biznes w oparciu o własne idee.

Etapy realizacji