Author Archives: admin

Zapraszamy na kolejną edycję studiów podyplomowych Startup 2015!!!

Rekrutacja trwa do 13 października 2015!!!

Dołącz do Nas!!! Pomożemy przygotować Twój wniosek o dofinansowanie projektu!!!

Wystarczy przesłać dokumenty poprzez email. Skontaktujemy się z Wami niezwłocznie.

Jest to niepowtarzalna szansa na zdobycie dofinansowania swojego projektu i poznanie procesu tworzenia startupów. Obserwujcie nasze poczynania, bo z pewnością będziemy o nich pisać i informować Was co się u nas dzieje.

Rozpoczeliśmy i Zapraszamy!

Lęk i upadanie w kontekście startupów – TEDx

Bardzo ciekawa wypowiedź Michała Wroczyńskiego na temat lęku przed upadaniem naszych idei, a także o różnicach warunków pracy w Dolinie Krzemowej i Polsce. A jak jest u Was ze strachem?

Wywiad dla spidersweb.pl

Wczoraj udzieliliśmy wywiadu dla spidersweb.pl dotyczącego naszych studiów. Mamy nadzieję, że i tym razem udało się nam rozwiać pewne wątpliwości i zachęcić do studiowania razem z nami.

Co nas wyróżnia

Organizowane przez nas studia podyplomowe są inne niż wszystkie. Dlaczego?

  • zajęcia są prowadzone metodą projektową, ale nie w ramach przedmiotów, a całych studiów. Oznacza to, że Twój pomysł jest realizowany na każdych zajęciach. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozwiązać kwestie wdrożeniowe poznasz rozwiązanie na zajęciach z programowania, jeśli masz wątpliwości co do zaplanowanego przez Ciebie interfejsu graficznego otrzymasz pomoc na zajęciach z grafiki, jeśli szukasz drogi biznesowej dla swojego startupu wykładowcy od przedsiębiorczości odpowiedzą na pytania w kontekście Twojego problemu..
  • zajęcia są prowadzone przez ludzi, którzy tworzą projekty dla swoich klientów w ramach własnych działalności na co dzień oraz tworzą własne startupy
  • będziesz miał dostęp do dydaktyków bezpośrednio współpracujących z akceleratorem CIAT, co da Ci pogląd na Twój pomysł i zwiększy szansę na realne dofinansowanie projektu – nawet 200tys euro!
  • zarówno pracownicy dydaktyczni jak i studenci będą stanowić dla Ciebie bazę kontaktów i potencjalnych partnerów biznesowych
  • zamierzamy zapraszać na zajęcia gości, którzy zjedli zęby w tematyce startupów, mediów i marketingu sieciowego
  • grupy studentów będą miały swoich opiekunów, którzy będą dostępni dla nich również poza zajęciami
  • poznasz proces tworzenia wybranych projektów “od kuchni”
  • nauczysz się prezentować swój projekt tak aby wystąpienie publiczne na różnych imprezach tematycznych stały się przyjemnością, a przede wszystkim dały Ci możliwość zdobycia nowych kontaktów i potencjalnych partnerów biznesowych
  • realizując swój pomysł możesz stać się własnym pracodawcą i spełnić swoje marzenia

Rekrutacja – startup.uni.lodz.pl

Rekrutacja na studia podyplomowe StartUp na Uniwersytecie Łódzkim ruszyła!

Jeśli chcesz założyć swój własny biznes oparty na własnym pomyśle, szukasz finansowania, chcesz nawiązać kontakty branżowe bądź szukasz partnerów biznesowych i lubisz wszystko co związane z technologiami internetowymi to oferta naszych studiów jest idealna dla Ciebie.

Odwiedź stronę rekrutacja, wypełnij odpowiednie dokumenty i dołącz do nas już dziś! Obserwuj nas również na Facebook’u.

Zajęcia rozpoczęliśmy 14 kwietnia!!!

Logo startup.uni.lodz.pl

Skrót Uniwersytetu Łódzkiego to UL i właśnie ten “ul” natchnął nas do stworzenia logo w formie pszczoły. To miłe zwierzątko dostarczające słodkiej i zdrowej substancji w postaci miodu jest również bardzo pracowite i waleczne.

Logo startup.uni.lodz.pl

Logo startup.uni.lodz.pl

Tworzenie StartUp’u to zajęcie pracochłonne, wymagające pracy w zespole. Studenci uczący się na studiach podyplomowych poznają czym jest realizacja własnego pomysłu. To zajęcie niewątpliwie trudne ale dające wiele satysfakcji i poczucia rozwoju osobistego. Jak podkreślają twórcy projektów, które odniosły sukces najważniejsza jest wytrwałość i dążenie do założonych celów dlatego też stworzyliśmy symbol, który łączy w sobie cechy osoby pragnącej zrealizować swoje marzenie i zbudować biznes w oparciu o własne idee.

Etapy realizacji

Etapy realizacji

Dołącz do nas!

Zapraszamy kandydatów na studia podyplomowe dotyczące tworzenia StartUp’ów. Dowiesz się jak zrealizować swój projekt od pomysłu do wdrożenia. Studiując u nas masz szansę na dofinansowanie swojego pomysłu dzięki CIAT (nawet 200 tys euro). Poznasz ciekawych ludzi na organizowanych prelekcjach, których startupy odniosły sukces, poznasz “od kuchni” proces ich tworzenia, dowiesz się jak ugryźć sferę finansowania projektu i spotkasz ludzi, którzy potencjalnie mogą stać się Twoimi partnerami biznesowymi.

Zajęcia rozpoczęliśmy 14 kwietnia!!!